Nápověda

Lze změnit vhled (motiv v kurzu)?

  • Z důvodu problematické podpory a možného snížení výkonu systému není volba motivu pro jednotlivé kurzy povolena.

Proč při editaci textu není možné změnit druh písma?

  • Volba druhu písma není v některých částech systému umožněna. Častěji však jde o problém internetového prohlížeče a nekorektně zobrazeného editoru textu. Problém se vyskytnul v některých verzích prohlížeče Internet Explorer, případně při chybějící instalaci podpory jazyka Java. Textovým editorům se věnuje samostatná kapitola nápovědy.

Proč se nelze přihlásit?

  • Nejčastější příčinou je prošlé heslo nebo nesprávně zadávané údaje. Podrobněji se tématu věnuje stránka přihlášení. Pokud jméno a heslo do jiných systémů funguje (pošta, STAG), kontaktujte správce systému. Ne všechny skupiny uživatelů sítě UHK mají automatický přístup do systému.

Studenti kurz nevidí.

  • Ve výchozím nastavení je kurz skrytý. Teprve po dokončení a ošetření metod zápisu je vhodné kurz zviditelnit. Postup je popsán na stránce skrytý kurz.

Lze převést kurzy do offline podoby?

  • S ohledem na interaktivitu spíše ne. Vše je závislé na používaných činnostech, materiály v podobě dokumentů, knihy a některé jiné lze jednoduše stáhnout a prohlížet i offline. U interaktivních činností například u testů je to již složitější.